O NAS

Zapraszamy również na naszą stronę  
https://www.slubwgrecji.com/oraz https://www.slub-na-santorini.pl/

Rekomendacje Naszych Par zobacz GALERIA oraz GALERIA 2

 
Agencja ślubna powstała w 2012 roku, z myślą o tych, którzy szukają ciekawego  pomysłu na swój ślub, a zarazem, wszystkich tych, których zafascynowała Grecja i właśnie tam, chcą przeżyć ten najważniejszy dzień w życiu.

Nie wystarczy wybrać odpowiednie miejsce na ceremonię ślubną. Należy również powierzyć realizację profesjonalistom, którzy znają greckie realia.

Ślub, to jedyna taka podróż w życiu. W przypadku ślubu za granicą liczy się nie tylko profesjonalne podejście do ślubu, ale także wybór oferty turystycznej dla Pary Młodej oraz dla najbliższych jak również poczucie bezpieczeństwa, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

 Z tego powodu warto wybrać kogoś, kto nie tylko zajmuje się organizacją ślubów, ale także doradzi nam w wyborze odpowiedniego miejsca na podróż przed i po- ślubną, kto ma doświadczenie w turystyce, zna proponowane miejsca również od strony krajoznawczej, dysponuje bogatą wiedzą o lokalnej kulturze, zwyczajach i posiada znajomość języka danego kraju.

Właścicielka Małgorzata Przybylska mieszkała w Grecji, w Atenach 15 lat, poznając język, kulturę, obyczaje, mentalność jej mieszkańców.

Posiada wieloletnie doświadczenie w turystyce - pracowała jako pilot, przewodnik przez 12 lat dla polskich, a także greckich biur podroży i świetnie mówi w języku greckim.

Przemierzyła Grecję wzdłuż i wszerz i zna ją od podszewki. Sama zawarła związek małżeński w Atenach.

Kocha to co robi, podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.


Aktualnie zimą mieszka w Polsce w Warszawie, a latem w Grecji.
Proponowane miejsca w Grecji: wyspa Rodos, Kos, Santorini Thassos, Ateny, Mykonos, Lefkada, Zakintos i wyspa Hydra, wyspa Korfu na uroczystości ślubne znane są jej z życia jak również z turystyki.
Prowadzona przez nią firma posiada siedzibę na terenie naszego kraju, a umowy podpisywane są w Polsce. Sama osobiście koordynuje każdą ceremonię ślubną.
Ofertę swoją będzie rozszerzać również na inne regiony Grecji.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, podając nam numer telefonu skontaktujemy sie z Państwem błyskawicznie.
Oferujemy również prezentacje w miejscu przez Państwa wybranym dla osób mieszkających w Warszawie i okolicy w celu szczegółowego zapoznania sie z naszą ofertą.


Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą. 

Aby uzyskać wycenę pakietu ślubnego i odpowiedni dobór miejsca zadzwoń 694028713
00306979288692
lub napisz….

info@slubwgrecji.com 


Mob PL: +48 694028713
Mob GR: +30 6979288692
E-mail:
info@slubwgrecji.com
:: Polityka prywatności ::
Opublikowane na stronach www.slub-w-grecji.pl zapisy mają charakter informacyjny, nie są ofertą handlową w świetle przepisów kodeksu cywilnego.


2013/2019 - slub-w-grecji.pl
Projekt: bxmmultimedia